instalacja tpo

Instalacja do spalania odpadów

ENERGO-SPAW specjalizuje się w termicznym przekształcaniu odpadów. W centrum naszych usług znajduje się przede wszystkim instalacja do spalania odpadów. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i budowaniem, wdrażaniem do eksploatacji, a także serwisowaniem funkcjonującej instalacji. Naszym klientom oferujemy niezawodne instalacje, przy projektowaniu których opieramy się na potencjale innowacyjnych technologii oraz na patentach technologicznych opracowanych samodzielnie. Każda oferowana przez nas instalacja do spalania odpadów jest rozwiązaniem pewnym, bezpiecznym i sprawdzonym.

Dzięki zastosowanym przez nas innowacyjnym i nowatorskim rozwiązaniom technologicznym, każda instalacja do spalania odpadów okazuje się rozwiązaniem tanim w eksploatacji. Głównie dotyczy to możliwości szybkich i tanich remontów.

Naszą ofertę kierujemy do firm, które borykają się z problemem posiadania dużej ilości odpadów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielkim jest to kłopotem i obciążeniem, zwłaszcza finansowym. Każdy przedsiębiorca posiadający niechciane odpady może pozbyć się ich w bezpieczny sposób – instalacja do spalania odpadów jest do tego najlepszym narzędziem. Wartością dodaną naszej technologii TPO jest uzyskanie energii cieplnej, którą można przekierować na produkcję pary, prądu elektrycznego lub chłodu. Zatem, przedsiębiorca nie tylko pozbywa się kłopotu w postaci śmieci, ale również zyskuje energię, która może wykorzystać na rozmaity sposób.

Spalarka ENERGO-SPAW zaadaptowana do indywidualnych potrzeb obiektu to długofalowa i dochodowa inwestycja.

Spalanie odpadów jest realizowane łącznie z procesem oczyszczania spalin i wytwarzania ciepła.

Wdrażana przez nas do użytku instalacja do spalania odpadów, pozwoli Inwestorowi efektywnie spełniać wszelkie wymagane standardy higieny i bezpieczeństwa. Spalarki poddawane są wielu testom, co świadczy o ich bezpieczeństwie i dużej efektywności podczas działania.

Projektujemy i budujemy spalarki do spalania odpadów zarówno komunalnych, jak i przemysłowych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia. Bierzemy pod uwagę zarówno wielkość firmy jak i potrzeby przedsiębiorcy. Każda instalacja do spalania odpadów to gwarancja efektywności.

Przykładowy koszt budowy TPO z piecem obrotowym do spalania RDF.
Lp.Ilość utylizowanych odpadów o wartości opałowej 16MJ/kg o wilgotności 18% [kg/h]Moc cieplna pieca obrotowego [MW]Moc użyteczna [MW]Cena samej technologii spalania z odzyskiem energii i oczyszczaniem spalin [mln zł] od kwotKoszt eksploatacji instalacji TPO w zł/ h (bez kosztów RDF, osobowych i bez kosztów amortyzacji)
125010,95,8530,5
275032,78,4691,5
3125054,514,46152,5
WW. WYLICZENIA NIE STANOWIĄ OFERTY W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO
Zapraszamy do wypełnienia ankiety:
inastalacja do spalania odpadow
najlepsza inastalacja do spalania odpadow
skuteczna inastalacje do spalania odpadow
Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych wdrożeniem naszych technologii
Emil Mikulski
Właściciel ENERGO-SPAW

mikulski@energo-spaw.pl
Kom. +48 502 615 363
Tel. +48 61 827 99 51
Sekr. +48 61 827 99 32
ENERGO-SPAW
ul. Naramowicka 291
61-601 Poznań
tel. + 48 61 827 99 32
tel. + 48 61 827 99 58
fax + 48 61 827 99 33
e-mail: biuro@energo-spaw.pl